Анатолій Ханко зустрівся з представником спеціальної Моніторингової Місії ОБСЄ

e-mail Друк PDF

18 липня заступник голови обласної ради Анатолій Ханко зустрівся з представником Харківської команди спеціальної Моніторингової Місії в Україні від Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ) Вінсентом Годбійоном на прохання керівника Команди Бо-Еверта Ліне.

Вінсент Годбійон поінформував про роботу Моніторінгової Місії ОБСЄ в Україні та попросив Анатолія Ханка відповісти на ряд запитань, які зокрема, стосувалися жорстокого побиття голови фракції ВО «Свобода» в Миргородській міській раді Олега Супруненка, процесу децентралізації в області, видатків обласного бюджету, боротьби з корупцією.

Вінсент Годбійон виявив інтерес до проекту, розробленого обласною радою, – бюджету участі. На що Анатолій Ханко зауважив, що відтепер кожен свідомий громадянин матиме шанс реалізувати власний проект, зробити внесок у розвиток територіальної громади. Концепції такого типу вже діють на рівні міст, але вперше його впроваджують на рівні області. Розробники вірять, що така практика не буде одиничним випадком, а стане поштовхом й для інших областей перейняти досвід Полтавщини.

Також Анатолій Ханко поділився планами про створення в області мережі військо-спортивних таборів для виховання молоді, археологічних таборів для ветеранів АТО з метою їх реабілітації.

У ході зустрічі також було обговорено питання щодо шляхів врегулювання ситуації на Сході України.