У контексті розвитку електронного урядування

e-mail Друк PDF

19 липня відбувся семінар для представників структурних підрозділів облдержадміністрації, обласної ради, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади щодо створення об’єднаного інтернет-порталу органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування Полтавської області.

Перед учасниками семінару виступили та відповіли на запитання керівник робочої групи зі створення порталу Ганна Шавиро та член цієї групи Станіслав Беньковський. Йшлося про структуру інтернет-порталу та підготовку пакету інформації для його наповнення.

Для державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування, які не змогли бути присутніми на семінарі особисто, велася його трансляція в форматі вебінар.

Нагадаємо, з ініціативою про створення єдиного інтернет-порталу органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування Полтавської області виступили голова обласної ради Олександр Біленький та голова облдержадміністрації Валерій Головко. За їх спільним розпорядженням утворено робочу групу, яка вирішуватиме організаційні питання створення порталу.

Очікується, що в перспективі об’єднаний інформаційний портал області полегшить доступ громадян та суб’єктів господарювання до інформаційних продуктів органів публічної влади, підвищить ефективність та прозорість їх діяльності.