Чути і бути почутим

e-mail Друк PDF

4 липня голова обласної ради Іван Момот завітав до Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М. В. Остроградського, який перебуває в обласній комунальній власності та фінансується з обласного бюджету.

Відтак сьогодення закладу, його проблеми і перспективи, практична віддача не можуть бути осторонь уваги вищого представницького органу краю. Тож ці аспекти і було обговорено з ректором ПОІППО Віталієм Зелюком та фахівцями навчальної установи.

Проте основна мета робочого візиту полягала у дещо іншій площині. Як її сформулював Іван Момот: “Голові обласної ради є що сказати учителям, тим більше, що вони репрезентують найбільш активну частину нашого суспільства, серед них багато депутатів сільських, селищних, міських та

районних рад. Та головне – послухати їх!”.

 

Отже, лейтмотивом спілкування зі слухачами нинішнього потоку післядипломної перепідготовки у навчальній аудиторії, а згодом – в актовій залі, стала теза про те, що школа, вчитель – є стабілізуючими суб’єктами та рушіями розвитку територіальних громад й, опосередковано – системи місцевого самоврядування загалом.

Саме у такому контексті Іван Момот під час своєї публічної лекції висвітлив головні засади та пріоритети діяльності обласної ради, її організаційну і політичну структури, охарактеризував останні нормативні напрацювання. Детальніше зупинився на положеннях Комплексної програми розвитку освітньої галузі Полтавської області на 2011-2015 роки та Програми соціального розвитку сільських населених пунктів Полтавської області на 2011 рік, особливостях співпраці між бюджетами різних рівнів, перевагах участі в обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад Полтавщини тощо.

Після відповідей на запитання присутніх було домовлено про регулярне проведення подібних зустрічей.

У заході також узяла участь депутат обласної ради Тетяна Устименко.