Олександр Біленький: «Область повинна інвестувати кошти туди, де керівники виконують свої зобов’язання перед громадами, дбають про соціальну сферу»

e-mail Друк PDF

У рамках робочої поїздки до Карлівського району голова обласної ради побував у селі Ланна та ознайомився з виробничою діяльністю та соціальними проектами Ланнівської агропромислової групи, одного з найбільш потужних сільгосппідприємств області, до складу якого входять ПП «Ланнівський цукровий завод», ПП «Ланна-Агро», ТОВ «Промінь», ПП «Ланнівська МТС».

Голова обласної ради оглянув будівництво сучасного автоматизованого елеватора на 45 тис. тон зерна, побував на полях господарства, де завершується збирання ранніх зернових культур, об’єктах соціальної інфраструктури села.

Засновник та керівник агропромислової групи Олександр Тимоха розповів, що цього року, незважаючи на посуху, вдалося зібрати ранніх зернових у середньому 50 ц/га. Цукор, який виробляє місцевий цукровий завод, має першу та другу категорії, що відповідає європейським стандартам якості. Заслуговує на увагу й досвід господарства з виробництва кормів для утримання великої рогатої худоби.

Та чи не найважливіше – це участь Ланнівської агропромислової групи у вирішенні питань життєдіяльності територіальних громад, розбудови соціальної інфраструктури населених пунктів. У числі соціальних проектів, які вже традиційно щороку реалізує господарство, будівництво нового житла для спеціалістів, перекриття покрівель житлових будинків, спорудження дитячого ігрового майданчика, ремонт будинків культури, шкіл та багато інших.

Голова обласної ради Олександр Біленький. зазначив, що у керівників Ланнівської агропромислової групи слова не розходяться з справами – торік вони взяли на себе соціальне зобов’язання співфінансувати будівництво спортивного майданчика зі штучним покриттям. Наразі майданчик збудований і функціонує.

«Переконаний, що область повинна інвестувати кошти туди, де керівники виконують свої зобов’язання перед громадами, дбають про соціальну сферу. Хочеться допомагати саме таким людям, які є двигунами прогресу, забезпечують розвиток територій», - сказав Олександр Біленький.

У робочій поїздці голову обласної ради супроводжували голова районної ради Петро Світлик, депутати обласної ради: Юрій Тимоха та Ігор Горжій.