Бельгійська економічна місія на Полтавщину

e-mail Друк PDF

5 липня перший заступник голови обласної ради Володимир Онищенко прийняв Постійного депутата Провінції Ено (Королівство Бельгія) пана Жеральда  Мортгата – керівника бельгійської економічної місії у складі восьми осіб, що перебуває в області із п’ятиденним візитом у рамках діючої Угоди про двостороннє міжнародно-регіональне співробітництво.

В офіційній зустрічі також узяли участь заступник голови облдержадміністрації, депутат обласної ради Борис Галушко, заступник голови облдержадміністрації Олена Адамович, начальник управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності облдержадміністрації Дмитро Орлов, президент Полтавської торгово-промислової палати Володимир Олійник.

Гостя поінформовано про природний та економічний потенціал краю, систему виборів до місцевих рад, політичну та організаційну структуру

обласної ради, пріоритети її діяльності, механізми співпраці з облдержадміністрацією, стан реалізації найактуальніших обласних програм.

Наголошено, що усі п’ять сесій, які відбулися у нинішньому, шостому, скликанні, засвідчили високу якість підготовки проектів рішень з урахуванням думок максимальної кількості депутатів. Відтак, практично всі рішення ухвалюються переконливою більшістю, обласна рада працює стабільно і злагоджено.

Переконатися у цьому  пану Жеральду  Мортгату запропоновано особисто, під час пленарного засідання шостої сесії обласної ради, яка відбудеться 6 липня.

Поряд із цим гостю були наведені імовірні точки докладання спільних зусиль із втілення конкретних невеликих двосторонніх проектів у галузях інвестування, енергозбереження, екології, використання надр, виробництва, переробки та реалізації сільгосппродукції, зокрема овочевої тощо.

У свою чергу, гість виклав власне бачення розвитку подальшого співробітництва між Провінцією Ено та Полтавщиною, подякував за висловлені пропозиції та теплий прийом.