Еко-драйв «Пивиха-фест»: енергія і позитив

e-mail Друк PDF

28-30 липня, за сприяння обласної ради, у Глобинському районі відбувся еко-драйв «Пивиха-фест».

Організатори заходу поставили за мету привернути увагу громадськості і влади до збереження історико-геологічної та культурної пам’ятки України – гори Пивихи, найвищої точки лівобережної України, познайомити гостей з унікальними місцями відпочинку, сприяти вихованню у молоді дбайливого ставлення до довкілля рідного краю.

Звертаючись до учасників та гостей фестивалю, голова обласної ради Олександр Біленький сказав: «Я хочу подякувати організаторам. Ми допомагали чим могли. Найголовніше, щоб кожен поїхав звідси не раніше ніж 30 липня, з надзвичайними, позитивними емоціями».

Гості мали можливість придбати високохудожні твори майстрів народного мистецтва: вироби з кераміки, деревини, металу, лози, а також вишиванки, рушники тощо. Охочі покаталися на квадроциклах та конях, взяли участь у захоплюючих майстер-класах з гончарства, рогозоплетіння, образотворчого мистецтва. Малечі були запропоновані численні атракціони, а дорослим – веселі конкурси та розваги, нічна дискотека.

Та все ж найбільшу цікавість у глядачів викликали захоплюючі виступи окремих виконавців та музичних колективів із Києва, Полтави, Кременчука, Горішніх Плавнів, Глобиного, Градизька: YOU(ля), гурту «Control dreams», лідера гурту «Радіо Рай» Віктора Головка, гурту «Зниклі пришельці», лідера гурту «Широкий лан» Святослава Бойка, гурту «Mad Heads», гурту «ТНМК» та багатьох інших.

Незважаючи на примхи погоди, яка час від часу вносила свої корективи у програму фестивалю, гості отримали бажаний заряд енергії і позитива.