Відбулася сесія Гадяцької районної ради

e-mail Друк PDF

28 липня відбулася двадцять третя сесія Гадяцької районної ради 7 скликання. У її роботі взяли участь депутати Полтавської обласної ради Олександр Сухань та Анатолій Попельнюх, голова райдержадміністрації Олексій Матюшенко, його заступник Олександр Шаповал, начальник Гадяцького відділу поліції Сергій Джулай, заступник керівника Миргородської місцевої прокуратури Сергій Бабій, сільські голови району, керівники відділів, управлінь районної ради та райдержадміністрації, представники ЗМІ. Вів пленарне засідання голова районної ради Володимир Нікітенко.

Депутати затвердили звіт про виконання районного бюджету за 6 місяців 2017 року, заслухали, обговорили та взяли до відому інформації про результати діяльності органів правопорядку і прокуратури на території району за перше півріччя 2017 року.

Сесія внесла зміни до ряду районних програм, бюджету на 2017 рік та затвердила Програму «Бюджет участі громади Гадяцького району на 2017-2020 роки».

З метою увічнення пам'яті про видатного вченого-земляка районна рада вирішила дати дозвіл на встановлення меморіальної дошки видатному лікарю Нестору Максимовичу Амбодику-Максимовичу на фасаді будівлі Веприцької амбулаторії.

Також сесія надала згоду на скасування статусу ботанічної пам’ятки природи місцевого значення «Дуб черешчатий» в с. Максимівка у зв'язку із його аварійним станом.

Депутати заслухали та затвердили два десятки майнових і земельних питань.

Чергове Звернення прийняла сесія доНародних депутатів України Костянтина Іщейкіна, Руслана Богдана, Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, Міністра інфраструктури України Володимира Омеляна про сприяння у виділенні коштів на ремонт автомобільної дороги державного значення Т-19-04 Білопілля –Терни – Липова Долина – Гадяч.

У «різному» депутат Олександр Міняйло звернувся до районної влади з проханням з’ясувати та через ЗМІ поінформувати населення району, хто призупиняє процес оформлення та виділення учасникам АТО земельних ділянок.