На Полтавщину з перемогою повернулися учасники ХХІІІ Дефлімпійських ігор

e-mail Друк PDF

1 серпня полтавці зустріли спортсменів, які достойно представили Полтавщину на ХХІІІ Дефлімпійських іграх у Самсуні, виборовши 32 медалі.

Спортсмени поклали квіти до пам’ятних стел учасникам Майдану та героям, загиблим у зоні АТО, та взяли участь в урочистому мітингу.

Окрім рідних, колег та друзів, дефлімпійців привітали заступник голови облдержадміністрації, депутат обласної ради Роман Товстий та заступник голови обласної ради Анатолій Ханко.

Роман Товстий, зокрема, висловив вдячність як спортсменам, так і їхнім батькам та тренерам. Адже, за його словами, досягти таких високих результатів (кожна п’ята нагорода, яку здобула збірна команда України, отримана полтавськими спортсменами) неможливо без спільної комплексної роботи багатьох людей, які забезпечували підготовку майбутніх дефлімпійських чемпіонів, а також підтримки влади. При цьому Роман Товстий наголосив, що обласна влада фінансово відзначить досягнення своїх дефлімпійців та запросив їх на зустріч із головою облдержадміністрації Валерієм Головком та головою обласної ради Олександром Біленьким.

У свою чергу, Анатолій Ханко, подякувавши спортсменам, запевнив, що обласна рада й надалі робитиме все для розвитку фізичної культури та спорту на Полтавщині, підтримки наших спортсменів, примноження їх успіхів.

Від імені полтавських дефлімпійців виступила неодноразова дефлімпійська чемпіонка з карате Інна Мажара. «Ми дуже вдячні, що ви повірили в нас та нашу перемогу. Дякую всім, хто прийшов сьогодні, тим хто вірив у нас», – зазначила спортсменка.