Олександр Біленький та Валерій Головко висловили вдячність полтавським спортсменам – переможцям ХХІІІ Дефлімпійських ігор

e-mail Друк PDF

2 серпня голова обласної ради Олександр Біленький та голова облдержадміністрації Валерій Головко зустрілися з полтавцями-переможцями ХХІІІ літніх Дефлімпійських ігор та їх тренерами.

За результатами цих змагань, українська збірна, в складі якої виступили 23 спортсмени з Полтавщини, виборола друге загальнокомандне місце серед 90 країн - учасниць ігор. Додому полтавці привезли спортивні трофеї – 32 медалі.

Високі результати показали наші спортсмени у змаганнях з карате, тхеквондо, боулінгу, футболу, настільного тенісу та легкої атлетики.

Перші керівники області Олександр Біленький та Валерій Головко подякували дефлімпійцям за нелегку працю та волю до перемоги, що забезпечили піднесення спортивного іміджу України та Полтавській області.

Олександр Біленький, зокрема, зазначив:

– Ви досягли того, чого дійсно прагнули - здобули такі серйозні нагороди. Я дуже люблю футбол і дивився здебільшого трансляцію цих змагань. Особисто для мене перемога над збірною Росії по футболу була дуже знаковою. Я бачив ваші емоції, ваш командний дух – це було дивовижно. Ви - молодці! Полтавщина теж повинна віддячувати всім спортсменам, які здобувають нагороди високого ґатунку. Для цього ми закладаємо в бюджеті кошти, щоб наші чемпіони та призери будь-яких міжнародних змагань мали фінансову винагороду.

– Ваш внесок і праця, неспані ночі, напружені постійно м’язи і така перемога свідчать про те, що ви не дарма працювали, – сказав Валерій Головко. – Як то кажуть, ви своє зобов’язання перед державою виконуєте постійно, тепер питання за нами, за нашою відповідальністю перед вами.

Вже не перший рік розвиток спорту – є одним з пріоритетних напрямків роботи Полтавської влади. За інформацією Управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації, відповідно до обласної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2017-2020 роки, прийнятої обласною радою та розпорядження голови облдержадміністрації, всі учасники ХХІІІ літніх Дефлімпійських ігор та їх тренери незабаром отримають грошові винагороди. Окрім цього, в наступному році в обласному бюджеті будуть передбачені значні кошти для поліпшення житлових умов полтавських спортсменів, виплат кращим спортсменам заохочувальних грошових винагород.

У свою чергу, директор Полтавського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Полтавської обласної ради та тренер дефлімпійської збірної України з футболу Олександр Верещака подякував керівникам області за допомогу і підтримку та вручив пам’ятні сувеніри.

Потому відбулося представлення керівникам області членів збірної команди України.

У зустрічі взяли участь заступник голови облдержадміністрації, депутат обласної ради Роман Товстий та начальник Управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Олександр Буцький.