Вітаємо з Днем народження

e-mail Друк PDF

6 серпня своє 50-річчя відзначає Петро Васильович Ворона – депутат Полтавської обласної ради VII скликання, член постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки та культури.

Голова обласної ради Олександр Біленький, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко спільно з депутатським корпусом та виконавчим апаратом щиро вітають Петра Васильовича з ювілеєм, зичать міцного здоров’я, родинного затишку, щедрої долі, благополуччя і щастя!

Ваші багаторічна науково-педагогічна та депутатська діяльність, досвід роботи в органах місцевого самоврядування, участі в бойових діях у зоні АТО сприяють соціально-економічному розвитку області, зміцненню територіальних громад, утвердженню місцевого самоврядування, національно-патріотичному вихованню молоді.

Нехай доля буде прихильною до Ваших починань, Ваша звитяжна праця та депутатська діяльність і надалі примножують славу Української держави та рідної Полтавщини, будуть взірцем вірного служіння народу, інтересам виборців!