Керівники області привітали з перемогою майстра спорту міжнародного класу Олега Приймачова

e-mail Друк PDF

9 серпня голова обласної ради Олександр Біленький, голова облдержадміністрації Валерій Головко, перший заступник голови облдержадміністрації, депутат обласної ради Андрій Пісоцький та заступник голови облдержадміністрації, депутат обласної ради Роман Товстий зустрілися з полтавцем, майстром спорту міжнародного класу з тайського боксу Олегом Приймачовим та його тренером Олегом Панкратьєвим,

Олег Приймачов на Х Всесвітніх Іграх-2017, які нещодавно пройшли у польському місті Вроцлаві, в останній день змагань виборов для України «золото». Наш земляк бився у ваговій категорії до 91 кг. У першому бою Олег переміг словацького спортсмена Рока Ерсте. У півфіналі полтавець вибив із змагань німецького боксера Якоба Стібена. У боротьбі за «золото» Олег Приймачов боксував з поляком Лукашем Радошем і теж вийшов з цього поєдинку переможцем. Наразі наш земляк отримав звання чемпіона Всесвітніх Ігор-2017.

Керівники області привітали Олега Приймачова з черговою спортивною перемогою та вручили йому сертифікат на 80 тисяч гривень. Його тренер Олег Панкратьєв отримав сертифікат на 40 тисяч гривень.

Відзначення спортсменів області, які показали високі результати на міжнародних змаганнях, грошовими винагородами передбачено заходами обласної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2017-2020 роки, затвердженою обласною радою.

– Свою задачу – формувати престижність краю ви виконуєте на відмінно, – зазначив Валерій Головко. – Черга за нами. Ми повинні створювати хороші умови для вашого тренування та розвитку, аби бажаючих займатися спортом та досягати якомога вищі вершини дедалі ставало все більше.

– Ми пишаємось вами та дякуємо за перемогу, яка прославила не тільки Україну, а й Полтавщину, – сказав голова обласної ради Олександр Біленький.

У відповідь Олег Приймачов подякував керівникам області за увагу та підтримку:

– Дуже приємно за вашу увагу та підтримку. Це стимулює до нових перемог.