Іскра непідробного патріотизму для вдумливого читача

e-mail Друк PDF

Завдяки тісній співпраці між Полтавською обласною радою та регіональною громадською організацією «Українська Громада Санкт-Петербургу «Славутич», яку очолює карлівчанин Ігор Петренко, сьогодні в обласній універсальній науковій бібліотеці імені І. П. Котляревського відбулася передача до бібліотечного фонду книги нашого земляка, лауреата Національної Шевченківської премії Олексія Дмитренка «Долина смерті».

За ініціативи і безпосередньою участі Полтавського земляцтва в Санкт-Петербурзі, координатора Угоди між Полтавською обласною радою та Законодавчими Зборами Ленінградської області, знаного вченого Миколи Асаула ця книга була видана українською мовою тиражем 2500 екземплярів.

Роман-пошук «Долина смерті» являє собою панорамне художньо-філософське осмислення проблем Великої Вітчизняної війни. Засобами високої літературної довершеності автор показує як в лабетах тотального збройного конфлікту виявилися зразки людяності, патріотизму, мужності та відданості. Долина смерті – це одна з багатьох долин вздовж берегів Дніпра, де у смертельному двобої з фашистською чумою радянські війська зламали лінію німецької оборони в 1943 році.

Презентуючи видання Ігор Петренко наголосив, що Полтавське земляцтво проводить цілу низку проектів, спрямованих на посилення співпраці між Росією та Україно, допомагають краще розкривати в Росії багатство української культури, заохочуючи дітей та молодь до її вивчення.

Директор бібліотеки Тетяна Зеленська щиро подякувала за книги, які будуть передані в усі районні та міські бібліотеки області.