1 вересня – День знань

e-mail Друк PDF

Дорогі учні, студенти, педагоги, батьки!

Щиро вітаю вас із Днем знань та початком нового навчального року. Особливі вітання тим, хто цього року йде до першого класу та студентам-першокурсникам. Це – особлива подія у вашому житті, чудовий і надзвичайно цікавий час, з якого розпочинається світла дорога до знань і успіхів.

Вірю, що на цьому шляху кожний з вас зуміє розкрити свої здібності, таланти і чесноти, втілити мрії у життя. Переконаний, що ваші серця завжди будуть сповнені щирої любові до рідної землі, а набуті знання й уміння ви вміло застосуєте на благо української держави.

Слово глибокої шани адресую педагогам. Ваша професія вимагає особливого дару і покликання, великої відповідальності і віри. Від ваших зусиль залежить успіх розпочатих глибинних перетворень у сфері освіти і науки.

Закликаю молоде покоління шанувати батьків, учителів і наставників, вивчати українську мову, історію, культуру і традиції.

Бажаю міцного здоров'я, щастя, благополуччя та успіхів!

Голова обласної ради                                                                                                Олександр Біленький