До Полтавської обласної асоціації органів місцевого самоврядування приєдналися ще 15 місцевих рад

e-mail Друк PDF

5 вересня відбулося засідання Правління Полтавської обласної асоціації органів місцевого самоврядування. Вів засідання голова обласної ради, голова Асоціації Олександр Біленький.

Правління розглянуло питання про прийом до Асоціації нових членів.

– Асоціація стає більшою і потужнішою. Це, без сумніву, – позитивний тренд і свідчення довіри до нашого об'єднання. Скоординувавши зусилля, можливості та досвід громади Полтавщини можуть стати ще більш успішними. І це головна мета, яка є на сьогодні в Асоціації, – заявив Олександр Біленький та висловив сподівання, що рішення про входження до Асоціації прийме більшість громад Полтавської області.

– Ми налагоджуємо діалог із громадами, презентуємо усі наші напрацювання та можливості. Допомагаємо відстояти свої права, залучати інвестиції, грантові проекти, що має забезпечити якісне і комфортне життя людей, – зазначив виконавчий директор Асоціації Володимир Микійчук.

Таким чином, до Асоціації приєдналися ще 15 місцевих рад: Семенівська, Миргородська, Пирятинська, Чутівська, Глобинська, Решетилівська, Гребінківська районні ради, Гадяцька, Кобеляцька та Лубенська міські ради, Градизька, Великобагачанська, Ромоданівська та Великосорочинська селищні ради, Сергіївська сільська рада.

У ході засідання також було заслухано та взято до відома звіт виконавчої дирекції про роботу Асоціації за ІІ-ІІІ квартал 2017 року, затверджено план роботи асоціації на ІІІ-ІV квартал та кошторис витрат Асоціації на 2017 рік.

Крім того, члени правління ухвалили рішення про вступ Полтавської обласної асоціації органів місцевого самоврядування до Української асоціації районних та обласних рад Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування.