Перемогу вибороли найсильніші

e-mail Друк PDF

6 вересня У Полтаві, на навчально-спортивній базі комунального закладу ДЮСШ «Олімпійські надії», відбулася традиційна обласна спартакіада сільських, селищних голів, голів районних рад та їхніх заступників, працівників виконавчого апарату обласної ради.

Метою заходу визначено активізацію фізкультурно-оздоровчої роботи серед керівників органів місцевого самоврядування.

Організаторами змагань виступили обласна рада, управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації, обласна організація ВФСТ «Колос» АПК України.

Відкрили спартакіаду та привітали учасників змагань голова обласної ради Олександр Біленький та начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Олександр Буцький.

Олександр Біленький, зокрема, зазначив, що депутати місцевих рад та працівники органів місцевого самоврядування області мають серйозний спортивний потенціал, свідченням чого є їхні успіхи на Всеукраїнській спартакіаді, де полтавці з кожним роком демонструють кращі результати. За словами Олександра Біленького, депутати та працівники органів місцевого самоврядування своєю участю у змаганнях показують приклад іншим, є локомотивом спортивного життя своїх громад. Голова обласної ради наголосив, що обласна рада підтримує розвиток фізичної культури і спорту. За її рішенням, у нинішньому році в області буде збудовано ще 20 спортивних майданчиків зі штучним покриттям.

Представники 21 району області та команда виконавчого апарату обласної ради більше чотирьох годин доводили спортивну майстерність у пляжному волейболі, шашках, перетягуванні канату, гирьовому спорті.

Голова обласної ради Олександр Біленький та заступник голови обласної ради Анатолій Ханко також взяли участь у змаганнях з пляжного волейболу.

Перемогу вибороли найсильніші та найбільш згуртовані команди.

У пляжному волейболі перше місце здобула команда Гадяцького району, друге – Кобеляцького, третє – Глобинського.

У перетягуванні канату перше місце вибороли пирятинці, друге посіли новосанжарці, третє – зіньківчани.

У гирьовому спорті найсильнішим був Хомутецький сільський голова Миргородського району Роман Ксьонз (перше місце), друге місце у Валківського сільського голови Полтавського району Віктора Якимовича, третє – у Стасівського сільського голови Диканського району Сергія Давиденка.

У змаганнях з шашок перше місце присуджено Ціпківському сільському голові Гадяцького району Вадиму Біляку, друге місце – Зуєвецькому сільському голові Миргородського району Сергію Кобзію, третє – Власівському сільському голові Зіньківського району Сергію Хоменку.

У загальнокомандному заліку призові місця дісталися відповідно командам: Гадяцького, Миргородського та Оржицькього районів.

Команда виконавчого апарату обласної ради в загальнокомандному заліку посіла дев’яте місце.

Нагороди переможцям спартакіади – кубки, медалі та дипломи – урочисто вручили виконавчий директор Полтавської обласної асоціації органів місцевого самоврядування Володимир Микійчук та голова обласної організації ВФСТ «Колос» АПК України Анатолій Головань.