На спортивній арені змагалися обласна рада та облдержадміністрація

e-mail Друк PDF

8 вересня, у Полтаві відбулася Спартакіада, присвячена Дню фізичної культури і спорту. Її учасниками стали команди працівників обласної державної адміністрації та депутатів і працівників виконавчого апарату обласної ради. Очолили збірні команди голова облдержадміністрації Валерій Головко та голова обласної ради Олександр Біленький.

Організатори змагань – Управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації і Полтавський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» – метою Спартакіади визначили пропаганду здорового способу життя, залучення державних службовців, депутатів, посадових осіб місцевого самоврядування до занять фізичною культурою і спортом, зміцнення здоров’я, налагодження дружніх взаємозв’язків.

В інтерв’ю ЗМІ голова обласної ради Олександр Біленький підкреслив, що в збірній команді обласної ради представлені депутати різних політичних поглядів, але це не завадить їм діяти спільно, на результат, проявити свій спортивний характер. Саме  така згуртованість, на думку Олександра Біленького, важлива у роботі депутатського корпусу.

«Участь обласної влади в різноманітних змаганнях за межами Полтавщини – не новина. А ось між двома органами – вперше. Помірятися силами – наша спільна ініціатива з Олександром Біленьким, – зазначив Валерій Головко. – І нехай стадіон буде єдиним майданчик, де ми змагатимемося».

Дружні змагання між обласною радою та обласною державною адміністрацією, саме так назвав їх Олександр Біленький, (з настільного тенісу, футболу та волейболу) проходили у спортивному залі ВДЗ «Українська медична стоматологічна академія» та на ігрових майданчиках стадіону «Динамо».

У запеклій боротьбі, з рахунком 5:3, перемогу здобули тенісисти облдержадміністрації.

Не зважаючи на те, що футболісти команди обласної ради на початку матчу задали високий темп та забили перший гол, цього дня фортуна була на боці команди облдержадміністрації, якій вдалося перехопити ініціативу, змінити тактику та забити у відповідь чотири м’ячі.

Втім, обласна рада взяла очікуваний реванш на волейбольному майданчику, де з рахунком 2:0 обіграла суперників.

І хоча обидві збірні команди були аматорські, їх динамічна гра, воля до перемоги, дух змагальності, завзяття та спортивний азарт викликали у глядачів справжнє захоплення.

Всі учасники змагань отримали пам’ятні дипломи, медалі та позитивні емоції.