У Лубнах відбулося виїзне засідання Комітету Верховної Ради України з питань бюджету

e-mail Друк PDF

Днями у Лубнах, за ініціативою народного депутата України Костянтина Іщейкіна, відбулося виїзне засідання Комітету Верховної Ради України з питань бюджету.

У засіданні взяли участь народні депутати України, керівники місцевого самоврядування та виконавчої влади, журналісти. Полтавську обласну раду на засіданні представляли заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутати Руслан Ляшко, Михайло Міщенко, Владислав Мостовенко, Олександр Сиченко.

В рамках засідання його учасники оглянули об’єкти, на яких успішно були освоєні кошти державного бюджету: термомодернізацію поліклінічного відділення КЛЦМЛ, добудову приміщень Лубенської загальноосвітньої школи №2.

Також члени Комітету ознайомилися з об’єктами, що потребують державної підтримки - стадіоном «Центральний» та приміщенням колишнього міського Будинку культури.

У ході засідання було розглянуто реалії, проблеми та перспективи місцевих бюджетів області, питання подальшого соціально-економічного розвитку регіону. Зокрема, йшлося про проблеми та першочергові заходи для покращення стану дорожнього господарства Полтавської області, забезпечення реформування галузі охорони здоров′я області, будівництво об’єктів соціальної сфери. Окремо порушувалося питання фінансової підтримки з держбюджету реконструкції будівлі Лубенського міського Будинку культури, стадіону «Центральний» та капітального ремонту автомобільного мосту через річку Сулу у м. Лубни Полтавської області.

Народні депутати України відмітили позитивний розвиток Полтавської області, зокрема зауважили, що область є лідером із кількості укладених угод про співробітництво громад, а це - реалізація спільних цілей в соціальній сфері, сфері інфраструктури та транспорту. Вони підкреслили, що проблеми кожного регіону, міста, селища, села мають однаково важливе значення, тому запевнили що будуть підтримувати ініціативи, виявлені на місцях.