Потенціал колегії підсилено

e-mail Друк PDF

8 липня відбулося засідання колегії регіонального відділення Фонду державного майна України по Полтавській області, яке провела голова колегії, начальник РВ ФДМУ Алла Бережна.

Присутні підбили та взяли до відома підсумки роботи установи за перше півріччя 2011 року, опрацювали проблемні питання реалізації завдань із забезпечення надходжень до Держбюджету від оренди та приватизації державного майна, обговорили орієнтовний план роботи колегії на III квартал п. р.

Це було фактично перше зібрання галузевого дорадчого органу у перезатвердженому і дещо оновленому складі.

Віднедавна членом колегії, зокрема, став і перший заступник голови обласної ради Володимир Онищенко, який у своєму виступі на засіданні запропонував колегам алгоритм посилення ефективності дій з реалізації доведених повноважень у контексті налагодження конструктивної співпраці із регіональним депутатським корпусом.

Також, за його ініціативою, до порядку денного наступного засідання колегії  РВ ФДМУ включено і буде підготовлено питання стосовно проблем фінансового забезпечення процесу відновлення орендованого державного майна Кременчуцькою ТЕЦ.