Пам'ять про визволителів – у серцях народу

e-mail Друк PDF

19 вересня, у день визволення Хорольщини від нацистських загарбників, за участю голови районної ради Віри Мартюк, відбувся мітинг-реквіємі, приуроченому до 74-ї річниці визволення Хорольщини від нацистських загарбників

Розпочався він із старту учасників велопробігу від братської могили воїнам-танкістам у селі Вишняки.

Вшановуючи воїнів-визволителів, разом з дітьми, взяли участь у велоестафеті голова Хорольської районної ради Віра Мартюк та голова райдержадміністрації Лариса Звірко.

З нагоди відзначення 74-ї річниці визволення Хорольщини, зі словами вдячності до старшого покоління, на чиї плечі лягли роки окупації та визволення рідної землі від нацистських загарбників, звернулися голови Хорольської районної ради Віра Мартюк, райдержадміністрації Лариса Звірко, міський голова Сергій Волошин, голова президії ради районної Організації ветеранів України у Хорольському районі Дмитро Кражан та учасник АТО Сергій Цегельник.

Присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих воїнів-визволителів Хороль-щини у Другій Світовій війні та поклали квіти до меморіалу «Вічний вогонь».

По закінченню мітингу-реквієму учасники заходу відвідали тематичні експозиції у Хорольському районному краєзнавчому музеї.