Чому саме Facebook?

e-mail Друк PDF

26 вересня, за ініціативи голови обласної ради Олександра Біленького, відбувся тренінг для депутатів та працівників виконавчого апарату обласної ради щодо користування соціальною мережею Facebook.

Представники Yoda Consult, медіаконсультанти Денис Старостін та Роман Повзик ознайомили учасників навчання з метою створення та суспільним значенням цієї найбільшої у світі соціальної мережі, розповіли про її складові, особливості створення публікацій, залучення аудиторії тощо.

Як зазначив Денис Старостін, сьогодні Facebook є також однією із найпопулярніших соціальних мереж України. Зокрема, на Полтавщині його потенційна аудиторія складається із 311 тис. користувачів, а в Полтаві – сягає 127 тис. При цьому ідеальний алгоритм публічної діяльності користувача створюється із 70% виконаної ним роботи та 30% з її висвітлення.

– Перш ніж розпочати працювати у Facebook, – говорить Денис Старостін, – потрібно визначитися з метою вашої роботи у мережі, цільовою аудиторію, яку плануєте охопити та темами, що відповідатимуть вашому фаху. Вже після цього створіть свій унікальний контент, першими діліться цікавими тематичними матеріалами, активно спілкуйтеся зі своїми друзями.

У практичній частині тренінгу Роман Повзик виокремив основні інструменти майбутніх постів, сформував правила їх використання. Йшлося про баланс інформації, розміщеної на сторінці, текстового матеріалу, фото та відео, застосування коментарів та реакцій, оперативність висвітлення інформації та її фактологічне наповнення.

Насамкінець медіаконсультанти відповіли на запитання учасників тренінгу. наголосили що робота через веб-сторінку Facebook – це живий і безпосередній контакт з виборцем, колегами та експертами. Сьогодні така діяльність стала не просто модною забавкою, а реальним інструментом публічності та відкритості.