Пам’яті офіцера і депутата

e-mail Друк PDF

27 вересня 2017 року, на 69 році, після тривалої тяжкої хвороби, пішов із життя депутат Полтавської обласної ради третього та четвертого скликань, генерал-майор, учасник бойових дій в Афганістані Черепов Віктор Іванович.

Полтавці добре знали Віктора Івановича, який тривалий час очолював Полтавське вище військове командне училище зв’язку, з 1998 по 2006 рік був депутатом обласної ради від Полтавського виборчого округу №1.

За час роботи у депутатському корпусі Віктор Іванович показав себе активним, принциповим депутатом, за безпосередньої участі якого обласною радою прийнято важливі рішення щодо соціально-економічного та культурного розвитку області, розбудови соціальної інфраструктури населених пунктів.

Щирість, порядність, високий професіоналізм, відповідальність за доручену справу, вимогливість до себе і підлеглих, активна громадянська позиція, особиста скромність – ці риси характеру завжди були притаманні Віктору Івановичу Черепову.

Талановитий бойовий офіцер, педагог, громадський діяч, він здобув беззаперечну повагу у колег, виборців, земляків.

Неповторною була і збережеться у нашій пам'яті постать людини, яка гідно прожила життя, залишивши по собі добрі справи.

Керівництво та депутатський корпус обласної ради сьомого скликання глибоко сумують з приводу смерті Черепова Віктора Івановича та висловлюють глибоке співчуття рідним і близьким покійного.