Депутати розглянули звернення Державної служби геології та надр України

e-mail Друк PDF

28 вересня під головуванням Сергія Мамояна відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань паливно-енергетичного комплексу та використання надр, на якому розглянуто низку звернень Державної служби геології та надр України.

Окрім членів комісії, у засіданні взяли участь депутати обласної ради: Ігор Горжій, Валерій Прядко, Іван Сидоренко, – керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, видобувних підприємств, представники громадських організацій, журналісти.

Депутати підтримали надання погоджень на отримання спеціальних дозволів без проведення аукціону на користування надрами ділянок родовищ питних підземних вод Гадяцькому виробничому управлінню житлово-комунального господарства, товариству з додатковою відповідальністю «Укроліяпродукт», спеціалізованому Миргородському санаторію «Слава», товариству з обмеженою відповідальністю «Техмолпром».

Депутати взяли до відома інформацію Головного управління ДФС у Полтавській області щодо сплати рентної плати для видобування корисних копалин загальнодержавного значення у 2015-2016 роках та виконання рекомендацій постійної комісії обласної ради з питань паливно-енергетичного комплексу та використання надр від 27.10.2016 року.

Питання про Порядок розгляду обласною радою питань користування надрами на території Полтавської області та про звернення депутатів обласної ради до Державної служби геології та надр України щодо анулювання спеціального дозволу на користування надрами № 4443, наданого товариству з обмеженою відповідальністю «Нафтогазова компанія «Альфа», комісія рекомендувала доопрацювати.

У порядку контролю комісія проаналізувала показники діяльності ПОКВКП «Полтавапаливо», які оприлюднив виконуючий обов’язки директора ПОКВКП «Полтавапаливо» Ігор Летик.

У ході засідання депутати також розглянули звернення до комісії.