Делегація Полтавської обласної ради взяла участь у VI Конгресі Ініціатив Східної Європи

e-mail Друк PDF

25-26 вересня у польському місті Люблін проходив VI Конгрес ініціатив Східної Європи, який зібрав діячів мистецтва, менеджерів, представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадських організацій, наукових кіл та засобів масової інформації з різних країн.

Конгрес є передовим заходом аналітичного Центру Східних Компетенцій, заснованого Президентом міста Люблін та Маршалком Люблінського воєводства. Його місія полягає в активізації співробітництва понад кордонами, а також взаємний обмін ідеями та досвідом між Європейським Союзом та країнами, розташованими уздовж його східного кордону.

На запрошення Президента міста Любліна пана Кшиштофа Жука, у роботі Конгресу взяла участь делегація Полтавської обласної ради у складі заступника голови обласної ради Анатолія Ханка, начальників відділів виконавчого апарату обласної ради: Віталія Козія та Тетяни Нездойминоги.

В рамках Конгресу, делегація обласної ради відвідала Міжнародну біржу ґрантодавців, заходи з відзначення ювілейної дати – 700-річчя надання місту Любліну Магдебурзького права, взяла участь у тематичних дискусіях та майстер-класах: «Міжнародне співробітництво як фактор стабілізації та розвитку регіону», «Покращення управління відходами на локальному рівні», «Децентралізація як інструмент покращення якості управління» та інших.

Учасники делегації зустрілися з директором Департаменту неінвестиційних проектів Люблінського міського офісу паном Кшиштофом Латкою, Генеральним консулом України в м. Люблін Василем Павлюком та обговорили перспективи співробітництва між Полтавщиною та Люблінським воєводством на рівні громад.