Комісія розглянула інформацію про діяльність правоохоронних органів

e-mail Друк PDF

29 вересня під головуванням Геннадія Коваленка відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань забезпечення правоохоронної діяльності, боротьби з корупцією, забезпечення прав і потреб військових та учасників бойових дій.

У роботі комісії взяли участь заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, правоохоронних органів, командири військових частин.

Комісія розглянула та підтримала проекти рішень вісімнадцятої сесії обласної ради: «Про внесення змін до Комплексної програми щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян та оборонної роботи на 2016-2020 роки», «Про інформацію начальника Головного управління Національної поліції в Полтавській області «Про діяльність у сфері охорони та захисту прав і свобод людини, протидії злочинності, забезпечення публічної безпеки і порядку на території Полтавської області», «Про інформацію прокурора Полтавської області «Про результати діяльності органів прокуратури на території Полтавської області».

Потому депутати проаналізували звернення, що надійшли до комісії стосовно виділення та перерозподілу коштів в рамках Комплексної програми щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян та оборонної роботи на 2016-2020 роки. Ці звернення були підтримані з певними зауваженнями та пропозиціями.

Насамкінець депутати обговорили та погодили кандидатури для нагородження почесною відзнакою Полтавської обласної ради нагрудним знаком «За вірність народу України».