Депутати розглянули стан будівництва спортивних майданчиків

e-mail Друк PDF

2 жовтня під головуванням Олександра Алексюка відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму.

У роботі комісії взяли участь заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутати обласної ради: Іван Близнюк, Сергій Сазонов, Олексій Порохня, Роман Товстий, Владислав Мостовенко, Олександр Путря, Ігор Горжій, Валерій Прядко, Іван Сидоренко, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, представники громадськості, журналісти.

Відповідно до порядку денного депутати розглянули та підтримали проекти рішень, внесені на розгляд вісімнадцятої сесії обласної ради: «Про керівників суб’єктів господарювання спільної власності територіальних громад області» та «Про внесення змін до рішення другого засідання двадцять восьмої сесії обласної ради шостого скликання від 14 травня 2015 року «Про обласну Програму реалізації молодіжної політики, підтримки сім'ї, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на 2015-2019 роки».

У контексті питання про виконання обласної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2017-2020 роки в частині будівництва спортивних майданчиків зі штучним покриттям у 2017 році комісія заслухала інформацію начальника Управління у справах сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації Олександра Буцького щодо підготовки основи для встановлення штучного покриття спортивних майданчиків. За його словами, керівники п’яти об’єктів, визначених комісією, відмовилися від будівництва майданчиків у нинішньому році. В зв’язку з цим, депутати рекомендували Управлінню у справах сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації внести відповідні зміни до переліку об’єктів будівництва сучасних спортивних майданчиків у 2017 році.

У порядку контролю депутати заслухали та взяли до відома інформацію про виконання обласної Програми розвитку туризму і курортів на 2016-2020 роки за 2016 – першу половину 2017 року. Як зазначила заступник начальника Управління інфраструктури та туризму облдержадміністрації Лариса Онищук, заплановані Програмою заходи виконуються згідно визначених термінів. У числі виконаних заходів – створення туристичної карти Полтавщини, видання туристичних путівників, встановлення білбордів на автошляхах, організація прес-туру туристичними маршрутами області для представників центральних ЗМІ тощо.

Комісія підтримала звернення депутата Миргородської міської ради Василя Ніколаєнка щодо проведення обласного туристичного зльоту депутатів усіх рівнів.

Насамкінець засідання голова комісії Олександр Алексюк акцентував увагу депутатів та керівника Управління у справах сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації Олександра Буцького на необхідності заборони використання асфальтного покриття та гранітних відсівів на дитячих майданчиках. Він наголосив, що використання таких матеріалів небезпечне для здоров’я дітей та молоді.