Проекти сесійних рішень розглянула постійна комісія з питань освіти, науки та культури

e-mail Друк PDF

6 жовтня на базі Полтавської спеціалізованої школи-інтернату № 2 І-ІІІ ступенів «Центр освіти та соціальної підтримки» імені Софії Русової Полтавської обласної ради відбулося виїзне засідання постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки та культури.

У засіданні, яке вів голова комісії Сергій Шевчук, взяли участь директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олена Харченко, представники громадськості, журналісти.

Комісія розглянула та підтримала профільні проекти рішень вісімнадцятої сесії обласної ради: «Про внесення змін та доповнень до Обласної цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 роки», «Про внесення змін та доповнень до програми «Опікуємося освітою» на 2017-2020 роки», «Про реорганізацію комунального закладу «Обласна психолого-медико-педагогічна консультація», «Про звільнення батьків від плати за утримання дітей в інтернатних навчальних закладах комунальної власності», «Про погодження кандидатури Гальченка І.В. на відзначення щорічною премією Верховної Ради України».

Також на засіданні було розглянуто звернення представників Крайової Пластової старшини щодо створення комунального підприємства «Полтавський обласний дитячо-юнацький пластовий центр». Наразі, на пропозицію голови комісії Сергія Шевчука, Департаменту освіти і науки облдержадміністрації рекомендовано вивчити дане питання та про результати поінформувати постійну комісію.

У контексті звернення ініціативної групи фахівців в галузі архітектури і образотворчого мистецтва стосовно недоцільності реалізації проекту «Відкритий парк» біля адмінбудівлі за адресою: м. Полтава, вул. Соборності, 45, комісія ухвалила звернутися з цього питання за належністю до голови облдержадміністрації Валерія Головка.

У рамках засідання депутати ознайомилися з матеріально-технічною базою Полтавської спеціалізованої школи-інтернату № 2 І-ІІІ ступенів «Центр освіти та соціальної підтримки» імені Софії Русової Полтавської обласної ради.

Як поінформувала директор закладу Алевтина Ключинська, в школі-інтернаті сьогодні проживають 200 дітей з різних міст і районів Полтавської області. Переважно це - сироти, діти з багатодітних та малозабезпечених родин.

Депутати оглянули спальні, ігрові та навчальні кімнати, кабінети, спортзал, дошкільне відділення, їдальню, спілкувалися з педагогами, учнями, головою батьківського комітету школи-інтернату. Особливу увагу було звернуто на умови перебування вихованців у школі-інтернаті, їхнє харчування, навчально-виховний процес, роботу з національно-патріотичного виховання учнів.

Комісія відзначила високий рівень матеріально-технічної бази школи-інтернату, доглянутість дітей, належні умови побуту, навчання та виховання учнів.