На порядку денному – питання інформаційної сфери

e-mail Друк PDF

10 жовтня під головуванням Інни Авраменко відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, інформаційної сфери, зв’язків з громадськістю та дотримання прав учасників АТО.

У роботі комісії взяли участь голова обласної ради Олександр Біленький, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, члени постійної комісії: Олександр Сухань, Володимир Литвин, Дмитро Півень, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, представники громадськості, журналісти.

Комісія заслухала та взяла до відома інформацію виконувача обов’язків директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Вікторії Пилипенко про обласний план заходів до 100-річчя початку національно-визвольних змагань в Україні (Українська революція 1917-1921рр.) В числі проведених заходів – науково-методичні семінари, тематичні виставки, упорядкування пам’ятників та пам’ятних знаків, місць поховання видатних діячів українського державотворення, розміщення тематичної соціальної реклами у засобах масової інформації області тощо.

В обговоренні питання заступник голови обласної ради Анатолій Ханко вніс пропозицію розглянути можливість видання в наступному році настінного календаря з постатями видатних земляків – учасників української революції 1917-1921 років, а також сприяти проведенню заходів з 120-річниці від Дня народження українського військового і громадського діяча, старшини армії УНР, письменника, нашого земляка Юрія Горліса-Горського.

Потому депутати проаналізували стан роботи з висвітлення діяльності обласної влади в соціальних Інтернет-мережах. Як зазначила Вікторія Пилипенко, діяльність обласної влади активно висвітлюється в соціальній мережі Facebook на офіційній сторінці облдержадміністрації, яка є лідером серед інших органів виконавчої влади по Україні. Вона ознайомила депутатів із комунікаційними завданнями, які вирішуються за рахунок соціальної мережі Facebook, веб-сторінками структурних підрозділів облдержадміністрації, темами, що висвітлюються, врахувала критичні зауваження щодо необхідності паритетного висвітлення участі у заходах представників облдержадміністрації та депутатського корпусу обласної ради.

У ході засідання депутати розглянули та підтримали проекти рішень вісімнадцятої сесії обласної ради: «Про внесення змін та доповнень до Комплексної програми комунікацій влади з громадськістю та розвитку інформаційної сфери в Полтавській області на 2016-2020 роки», «Про зміни в складі постійної комісії обласної ради», «Про дострокове припинення повноважень депутата Полтавської обласної ради сьомого скликання Шимки М.Ф.», «Про зміни в складі постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення».

У контексті питання про внесення змін та доповнень до Комплексної програми комунікацій влади з громадськістю та розвитку інформаційної сфери в Полтавській області на 2016-2020 роки перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод зауважив, що Департамент має більш раціонально планувати видатки обласного бюджету на висвітлення діяльності облдержадміністрації.

Комісія підтримала клопотання виконкому Гадяцької міської ради про нагородження Почесною грамотою Верховної Ради України Гадяцького міського голови Володимира Нестеренка.

Насамкінець депутати розглянули рекомендації постійної комісії обласної ради з питань забезпечення правоохоронної діяльності, боротьби з корупцією, забезпечення прав і потреб військових та учасників бойових дій від 15 червня 2017 року.