Газифікація сіл – актуальне питання сьогодення

e-mail Друк PDF

13 липня голова облдержадміністрації, депутат обласної ради Олександр Удовіченко та перший заступник голови обласної ради Володимир Онищенко взяли участь в урочистостях з нагоди пуску газу до села Крива Руда Семенівського району.

Зусилля і співпраця обласної та районної виконавчої влади, депутатів облради Володимира Онищенка та Сергія Полупана, органів місцевого самоврядування, ради сільськогосподарських товаровиробників Семенівського району, Криворудського виробничого підрозділу агропромислового холдингу «Астарта-Київ», ПП «Граніт-Агро», криворудської сільської громади призвели до вагомого результату. Факел на ГРП, який запалив  Олександр Удовіченко, ще раз підсилює впевненість у тому, що слова керівників не розходяться з ділами, вселяє надію на покращення життя сільських мешканців.

Виступаючи перед громадою, перший заступник голови обласної ради Володимир Онищенко зазначив, що це третій пуск газу у Семенівському районі у поточному році, який відбувся завдяки активної участі самих жителів Кривої Руди.

Передвиборне гасло депутата обласної ради Володимира Онищенка - «Обіцяю лише те, що виконаю» - сьогодні втілюється у життя. Поміж здобутків -  ремонти будинків культури, благоустрій території, відкриття дитячих садків у районі, придбання шкільних автобусів, сучасного медичного обладнання, інші добрі справи.

Олександр Удовіченко та Володимир Онищенко також відвідали господарство ПСП «Дружба», яке розташоване у селі Очеретувате.  Його керівник, депутат районної ради, голова ради сільськогосподарських товаровиробників Семенівського району Сергій Семигреєнко ознайомив обласних керівників із нещодавно розпочатими роботами по ремонту сільського дитячого садка,  проінформував про хід жнив у господарстві, продемонстрував досягнення в овочівництві з вирощування капусти, огірків та картоплі за сучасними технологіями.

Наступним об’єктом візиту обласних керівників став кооператив «Горизонт 2009», який входить до складу ТОВ «Семенівська молочна компанія». Всього чисельність членів товариства становить 299 чоловік. Заготівля молока проводиться по 6 маршрутах в 21 населеному пункті на території 8 сільських рад району.