Нагороджено перших лауреатів обласної премії ім. Юрія Горліса-Горського

e-mail Друк PDF

11114 жовтня заступник голови Полтавської обласної ради Анатолій Ханко взяв участь у благодійному культурно-гастрономічному фестивалі «До Енея на гостину», який відбувся з нагоди всенародних свят – Дня захисника України, Українського козацтва та свята Покрови Пресвятої Богородиці.

У ході заходу Анатолій Ханко вручив дипломи першим лауреатам обласної премії ім. Юрія Горліса-Горського, заснованої обласною радою з метою сприяння національно-патріотичному та військово-патріотичному вихованню молоді Полтавщини.

Заступник голови обласної ради подякував лауреатам за небайдужість та ініціативність, відзначив їхні високі моральні якості. Наголосив, що сьогодні Україна відзначає 75-річчя з Дня створення Української повстанської армії під час Другої світової війни. Висловив надію, що спільними зусиллями армії, волонтерів, влади та громадськості буде переможено злісного ворога, над Україною пануватиме мирне небо, не вибухатимуть снаряди, не лунатимуть постріли, не проливатиметься кров ні в чому не винних людей.

Нагадаємо: 29 вересня були названі імена перших лауреатів обласної премії імені Юрія Горліса-Горського.

IMG 9647

IMG 9531

IMG 9534

IMG 9578
IMG 9616

 

IMG 9582

IMG 9609

IMG 9633

IMG 9639