Олександр Біленький : «Полтавській області потрібен відповідальний інвестор»

e-mail Друк PDF

Про це заявив голова обласної ради Олександр Біленький 17 жовтня, на відкритті в Полтаві Міжнародного економічного форуму «Полтавщина: створюємо разом нові можливості».

– Ми хочемо бачити в Полтавській області відповідального інвестора. Інвестиції не повинні працювати в одному напрямку – збагачення, вони мають бути соціально орієнтованими, – сказав Олександр Біленький.

Голова обласної ради підкреслив, що Полтавщина – це інвестиційно привабливий регіон, в якому раді бачити інвесторів, та висловив сподівання на плідну співпрацю з ними. Результатом такої співпраці, на думку Олександра Біленького, стане розвиток малого та середнього підприємництва, зростання економічного потенціалу області, підвищення рівня життя населення.

Захід відбувається за підтримки Уряду та Верховної Ради України, ряду міністерств і відомств України, Представництва Європейського банку реконструкції та розвитку в Україні, міжнародних та всеукраїнський організацій, в рамках прийнятої обласною радою обласної цільової Програми сприяння залученню інвестицій, розвитку економічного співробітництва та формування позитивного іміджу Полтавської області на 2017 – 2020 роки.

Метою Форуму є розвиток міжнародної економічної інтеграції та встановлення ділових контактів, демонстрація економічного та інвестиційного потенціалу Полтавщини, існуючих можливостей і перспектив розвитку, підвищення конкурентоспроможності регіону на національному та міжнародному рівнях.

У заході беруть участь голова облдержадміністрації Валерій Головко, народний депутат України Андрій Река, керівники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, депутати, представники ділових кіл, дипломати, фінансисти, менеджери програм та проектів розвитку.

У програмі Форуму пленарне засідання, три тематичні секційні засідання: «Промисловість Полтавщини: інвестиційна привабливість та експортний потенціал», «Залучення інвестицій та розвиток аграрного сектору Полтавщини в цілому та виробництва органічної (екологічно чистої) продукції», «Економічний розвиток територіальних громад – нові можливості та ресурси»; виставка-експозиція економічного та інвестиційного потенціалу області, топових підприємств та виробників-експортерів, нагородження переможців конкурсу інвестиційних проектів «Горизонти Полтавщини», підписання меморандумів про співпрацю.