Розвивати інвестиційну спроможність об’єднаних громад

e-mail Друк PDF

18 жовтня в Полтаві, в рамках Програми «U-LEAD з Європою», проходить «круглий стіл» на тему: «Розвиток інвестиційної спроможності об’єднаних громад». У його роботі беруть участь міжнародні експерти, голови об’єднаних територіальних громад області, представники Полтавського відокремленого підрозділу установи «Центр розвитку місцевого самоврядування», Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації, виконавчого апарату обласної ради, журналісти.

У форматі діалогу учасники зібрання обговорили виступ U-LEAD експерта з місцевого економічного розвитку Кшиштофа Сівека, який узагальнив процеси історичних змін в Україні. Йшлося, зокрема, про процеси децентралізації самоврядування, регіональний розвиток, підприємництво, інтеграцію з Євросоюзом.

Також були розглянуті питання щодо стратегічного підходу до місцевого економічного розвитку (аналіз українського контексту та польський досвід), потенціалу громад на рівні місцевого економічного розвитку та залучення інвестицій.

У другій половині дня планується розглянути та обговорити інструменти для оцінки та реалізації стратегій місцевого розвитку, проблему розвитку громад як передумову для залучення інвестицій, окреслити перспективи для розвитку інвестиційної спроможності громад Полтавської області.