Олександр Біленький та Валерій Головко здійснили робочу поїздку до Новосанжарського району

e-mail Друк PDF

20 жовтня перші керівники Полтавської області – голова обласної ради Олександр Біленький та голова обласної державної адміністрації Валерій Головко – здійснили спільну робочу поїздку до Новосанжарського району.

Разом із депутатом обласної ради Юрієм Лебедином, головою Новосанжарської райдержадміністрації Сергієм Бульбахою, головою районної ради Геннадієм Супруном керівники області взяли участь в урочистій церемонії відкриття у Крутобалківській сільській раді реконструйованого дитячого садочка «Капітошка». Будівля закладу – колишній дитячий інтернат – протягом трьох років була повністю переобладнана.

Олександр Біленький та Валерій Головко привітали жителів Крутої Балки із знаменною в житті громади подією та подарували дитячому садочку пилосос.

Потому керівники області відвідали Андріївську загальноосвітню санаторну школу-інтернат І-ІІ ступенів, яка відноситься до спільної власності територіальних громад області. Вони ознайомилися з матеріальною базою школи, цікавилися умовами перебування, навчання, організацією харчування та дозвілля вихованців.

Олександр Біленький та Валерій Головко звернули увагу на недостатнє матеріально-технічне забезпечення цього освітянського закладу. Старі ліжка, класні дошки, учнівські столи, на переконання очільників області, потребують якнайшвидшої заміни на сучасні, комфортні та безпечні для здоров’я дітей. Саме тому вони пообіцяли сприяти виділенню у наступному бюджетному році коштів, необхідних для оновлення меблів та обладнання Андріївської школи-інтернату.

У ході робочої поїздки Олександр Біленький та Валерій Головко також побували у Новосанжарському дошкільному навчальному закладі «Лелеченька», де проводяться роботи по термоізоляції будівлі за рахунок коштів державної субвенції, завітали на фестиваль «Решетилівська осінь на Новосанжарщині», відвідали виставку виробів народних умільців, майстер-класи та переглянули концертну програму.

В інтерв’ю ЗМІ Олександр Біленький розповів про «Решетилівську осінь на Новосанжарщині»:

– Півроку назад виникла ідея культурного спілкування між районами. Щоб райони між собою не просто конкурували, а по-сусідські співпрацювали та спілкувалися. Цю ідею ми трасформували у новий захід – Решетиліську осінь. Сьогодні новосанжарцям буде представлена художня самодіяльність Решетилівщини. Буде візит нововсанжарських творчих колективів у відповідь, можливо в іншому форматі, – сказав Олександр Біленький. – Хочеться відродити пісенні, творчі міжрайонні конкурси, які були дуже давно, щоб люди мали гарний настрій, долучилися до національної культури, духовності.