Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман відвідав Полтавщину з робочою поїздкою

e-mail Друк PDF

26 жовтня на Полтавщині з робочою поїздкою перебував Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Відповідно до програми робочої поїздки, Глава Уряду відвідав ТОВ «Єристівський гірничо-збагачуваний комбінат», оглянув панораму кар’єру та промислового комплексу підприємства, ознайомився з роботою цеху ремонту гірничого обладнання та вантажних автомобілів, що транспортують руду.

Володимир Гройсман спілкувався з працівниками підприємства, цікавився виробничими потужностями комбінату, технологічними процесами видобутку сирої руди та виробництва зазізорудних окатишів, умовами праці гірників.

Потому Прем’єр-міністр України оглянув виставку малої комунальної техніки та автомобілів, які виробляють промислові підприємства Полтавської області, взяв участь у презентації сучасного стану та перспектив розвитку компанїії «Ferrexpo», яку провів народний депутат України Костянтин Жеваго, виступив перед представниками трудового колективу підприємства та журналістами.

– Більше валового продукту, більше робочих місць, більші заробітної плати, стабільна валюта, стабільні ціни на ринці – це шлях, який ми ще маємо пройти, - сказав Володимир Гройсман. - Та ситуація, яку ми бачимо в презентація, по суті відображає ту, яка повинна бути в країні: якісна економіка, якщо вона вироблена, інвестуємо в якісну освіту, охорону здоров’я соціальне забезпечення, нормальну інфраструктуру. І от коли ми забезпечимо це все, включно з безпекою, от тоді розпочинається демографічний ріст, тоді розпочинається збільшення народжуваності, впевненість у завтрашньому дні. Ми починаємо ставати великою, вільною, демократичною, сильною Україною.

Цього дня Глава Уряду також побував на виробничому об’єкті ДТЕК «Нафтогаз» ПрАТ «Нафтогазвидобування», що розташований на території Полтавського району, та ознайомився з роботою модернізованої установки підготовки газу.

У робочій поїздці Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана супроводжували народний депутат України Костянтин Жеваго, голова облдержадміністрації Валерій Головко, перший заступник голови облдержадміністрації, депутат обласної ради Андрій Пісоцький, керівники підприємств.