Бюджет участі Полтавської області: стали відомі перші переможці

e-mail Друк PDF

Два мільйони гривень із обласного бюджету плюс два мільйони гривень із бюджетів місцевих підуть на втілення народних ініціатив.

Полтавська обласна рада спільно з органами місцевого самоврядування реалізують проект «Бюджет участі» - першої в Україні та Європі програми, дія якої поширюється на цілий регіон.

У ній міг взяти участь кожен мешканець Полтавської області, подавши заявку на реалізацію власного проекту в галузі житлово-комунального господарства, спорту та туризму, культури та освіти, енергозбереження, безпеки та громадського порядку, навколишнього середовища. Ініціатива мала знайти підтримку 30 полтавців, а далі шляхом рейтингового голосування мали визначитися переможці.

Всього до обласної ради жителі області подали 217 проектів, з яких 189 відповідали вимогам Положення та були допущені до голосування. За ці проекти, під час онлайн- та офлайн-голосування, які тривали з 14 по 30 вересня, проголосувало 54539 полтавців.

І ось стали відомі переможціі. 42 автори проектів з 15 районів області можуть пишатися результатами своєї роботи.

Голова обласної ради Олександр Біленький, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко та заступник керуючого справами - начальник відділу інвестиційної діяльності та проектного менеджменту виконавчого апарату обласної ради Анна Шавиро привітали переможців Бюджету участі Полтавської області на своїх сторінках у Facebook.