Народний аматорський хор «Ветеран» відзначив 35-у річницю заснування

e-mail Друк PDF

27 жовтня у Карлівському районному будинку культури, з нагоди 35-ї річниці заснування народного аматорського хору «Ветеран» відбувся святковий концерт «Дзвони сердець».

Аматорський народний хоровий колектив ветеранів війни та праці «Ветеран» Карлівського РБК об’єднав, поріднив людей з чудовими голосами і любов’ю до української пісні, здатної дивувати, захоплювати і дарувати радість.

Роком свого народження хористи вважають 1982 рік, коли вони під керівництвом Петра Приходька об’єдналися у велику співочу родину, а вже понад двадцять п’ять років художнім керівником хору є Володимир Олексійович Безсмертний.

Сьогодні до складу колективу входять 30 учасників віком до 85 років. Хор працює стабільно та наполегливо, бере участь у всіх масових заходах району. Його творчість знайома усім жителям району, адже ветерани побували з концертами майже в кожному селі. Колектив має різний репертуар – від жартівливих пісень до сумних, слова яких проникають в найпотаємніші куточки серця, викликаючи шквал почуттів та емоцій і не лишаючи байдужим жодного слухача в залі.

Привітати хор цього дня прийшли багато гостей. З найкращими словами побажань завітав на свято і голова районної ради Петро Світлик. Він побажав хористам міцного здоров’я, нових успіхів та досягнень на творчій ниві. Адже всі традиції та моральні цінності передаються у піснях. Пісня – душа народу, безцінна культурна спадщина, яку ми повинні знати та берегти, яка завжди буде супроводжувати кожного з нас у житті.