Заступник голови Полтавської обласної ради Анатолій Ханко бере участь у Всесвітньому форумі за демократію

e-mail Друк PDF

8-10  листопада у французькому місті Страсбурзі проходить Всесвітній форум за демократію, який зібрав представників бізнесу, науки, політики, міжнародних експертів, журналістів, громадських активістів з різних країн.

Цьогорічна тема форуму: «Чи є популізм проблемою?» зосереджує на ролі політичних партій та засобів масової інформації в контексті  зростання популізму. Ідея форуму полягає у вирішенні конкретних проблем через критичний аналіз, сприянні еволюції демократії в напрямку більш широких структур та інститутів.

У форумі бере участь заступник голови Полтавської обласної ради Анатолій Ханко. В рамках форуму, він відвідав Палац Ради Європи та Європейський суд з прав людини, візьме участь у тематичних дискусіях та майстер-класах: «Від демократії партій до демократії громадян?» «ЗМІ - друг або ворог демократії?», «Міжнародне співробітництво як фактор стабілізації та розвитку регіону», «Покращення управління відходами на локальному рівні», «Децентралізація як інструмент покращення якості управління» та інших. У контексті дискусії «Чи є народництво проблемою?» Анатолій Ханко зустрінеться з міністром закордонних справ Франції Наталі Луазо та головою Турецької республіканської народної партії Кемалем Киличдароглу.

Учасники заходу розглянуть нові ініціативи, підходи, які можуть поліпшити демократичні методи і допомогти партіям, ЗМІ та іншим політичним суб'єктам оновити зв'язок з громадянами і функціонувати на оптимальному рівні в ХХI столітті

Нагадаємо: Всесвітній форум з питань демократії - це платформа для діалогу і інновацій, присвячена демократії, яка просуває принципи Ради Європи по всьому світу. Форум має справу з проблемами демократії, відштовхуючись від інноваційних ініціатив і практики, заохочуючи дискусії між різними учасниками з метою знайти рішення, також займається висвітленням і заохоченням демократичних інновацій з метою зміцнення основи демократичних спільнот.