Полтавців навчали виявляти, врегульовувати та запобігати конфлікту інтересів

e-mail Друк PDF

15 листопада у Полтаві, в рамках Всеукраїнської інформаційної кампанії з метою роз’яснення законодавства про конфлікт інтересів, відбувся антикорупційний семінар-тренінг для державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад, сільських, селищних, міських голів, посадовців публічного права, а також для уповноважених з питань запобігання та виявлення корупції, працівників системи безоплатної первинної допомоги, представників громадських організацій.

Організаторами заходу виступили Національне агентство з питань запобігання корупції, Полтавська облдержадміністрація та Полтавська обласна рада.

Полтавську обласну раду представляли заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутати: Валерій Калюжний та Лариса Сухопар, заступник керівника апарату – керуючий справами виконавчого апарату обласної ради Оксана Черкас.

Модератори семінару-тренінгу – працівники Департаменту дотримання законодавства про конфлікт інтересів та інших обмежень щодо запобігання корупції Національного агентства з питань запобігання корупції Юлія Шевченко та Дмитро Козак – ознайомили учасників навчання з окремими положеннями антикорупційного законодавства, на основі Методичних рекомендацій щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів запропонували практичні інструменти для підвищення ефективності виявлення, врегулювання та запобігання конфлікту інтересів, дотримання встановлених заборон та обмежень, відповіли на запитання.

Бажаючі вдосконалити набуті знання з даної тематики отримали запрошення взяти участь в онлайн-курсах «Конфлікт інтересів: треба знати».