Спортивні майданчики: здорове активне дозвілля

e-mail Друк PDF

17 листопада голова обласної ради Олександр Біленький та заступник голови обласної ради Анатолій Ханко з робочим візитом відвідали Решетилівський та Пирятинський райони.

У місті Решетилівці керівники обласної ради оглянули роботи з будівництва футбольного майданчика зі штучним покриттям, який увійде до вже діючого спортивного комплексу Решетилівського аграрного ліцею імені І.Г. Боровенського.

Як поінформував директор Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства облдержадміністрації Тимофій Голбан, проектом передбачено будівництво спортивного майданчика з трибуною для глядачів загальною площею 1509,4 м2, трибуна розрахована на 180 глядачів. На даний час отримано дозвіл на виконання будівельних робіт та розпочато будівництво, які планується завершити до кінця року. Загальна кошторисна вартість будівництва об’єкта становить 2835,686 тис. грн.

Справжньою подією для територіальних громад Теплівської та Смотриківської сільських рад стало урочисте відкриття новозбудованого спортивного майданчика – одного для двох громад, адже відстань між селами Теплівка та Смотриківка дорівнює 3 км.

Символічну стрічку перерізали голова обласної ради Олександр Біленький, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутат обласної ради, заступник голови постійної комісії обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму Іван Близнюк, начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Олександр Буцький, депутат районної ради, підприємець Юрій Білик. Вартість майданчика становить понад мільйон гривень, у тому числі з обласного бюджету використано 520 тис. грн.

Голова обласної ради Олександр Біленький відзначив результативність робіт із будівництва в області спортивних майданчиків зі штучним покриттям – у нинішньому році на виконання обласної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2017-2020 роки буде збудовано 20 таких майданчиків. Окрім цього - 11 майданчиків збудують у рамках відповідної Програми Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.