Олександр Біленький: потрібно боротися за дітей, які мешкають у зоні АТО

e-mail Друк PDF

18 листопада голова обласної ради Олександр Біленький разом із народним депутатом України, головою підкомітету з питань оборонно-промислового комплексу та військово-технічного співробітництва Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони Артуром Герасимовим відвідали населені пункти Бахмутського району Донецької області, які знаходяться у зоні проведення АТО.

Відбулися зустрічі з жителями цих населених пунктів та керівництвом місцевої військово-цивільної адміністрації, під час яких обговорено коло проблемних питань, пов’язаних із забезпеченням життєдіяльності громад, питаннями організації відпочинку та реабілітації дітей, які проживають у зоні проведення бойових дій.

Олександр Біленький зазначив необхідність збільшення фінансування відповідних обласних програм з метою забезпечення реабілітації та відпочинку дітей, які мешкають у зоні АТО:

– Потрібно боротись за дітей! Полтавщина активно допомагає прифронтовим територіям! На 2018 рік буду пропонувати депутатам збільшити обсяг фінансування на програми обласної ради, спрямовані на реабілітацію та відпочинок дітей, які проживають у межах зони зіткнення! Після перебування в наших таборах відпочинку школярі дійсно починають сприймати Україну і українське! Головне – не втратити час! – наголосив голова Полтавської обласної ради.