Нагороджено лауреатів обласної премії імені Володимира Степанюка та переможців конкурсу студентських наукових робіт «Від студентського самоврядування – до самоврядування громад»

e-mail Друк PDF

29 листопада в обласній раді відбулася урочиста церемонія нагородження лауреатів обласної премії імені Володимира Степанюка та переможців конкурсу студентських наукових робіт «Від студентського самоврядування – до самоврядування громад» 2017 року.

У заході взяли участь керівники обласної ради, структурних підрозділів облдержадміністрації, представники громадськості, творчої, педагогічної та наукової інтелігенції, журналісти.

Учнів – переможців обласного літературного конкурсу «Відлуння заповітів земляків», присвяченого 150-річчю від дня народження Миколи Дмитрієва, – та їх вчителів-наставників (лауреатів обласної премії імені Володимира Степанюка), а також переможців цьогорічного конкурсу студентських наукових робіт «Від студентського самоврядування – до самоврядування громад» привітали перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, заслужений працівник культури України Валентина Шемчук, заступник голови Шишацької районної ради Володимир Чмир.

Євгеній Холод, зокрема, зазначив, що обласна рада розуміє важливість підтримки молодіжних програм, широкого залучення молоді до управлінської діяльності, тих процесів, які відбуваються в державі, участі у житті територіальних громад, поділяє її прагнення до змін, демократичних перетворень, вважає питання молодіжної політики одним із пріоритетних у своїй діяльності.

У свою чергу Анатолій Ханко підкреслив, що одним із головних завдань обласної ради є створення умов для самореалізації молоді на Полтавщині, залучення її до активної участі в учнівському та студентському самоврядуванні, в життєдіяльності територіальних громад.

Євгеній Холод та Анатолій Ханко вручили почесні відзнаки лауреатам обласної премії імені Володимира Степанюка та переможцям конкурсу студентських наукових робіт «Від студентського самоврядування – до самоврядування громад».

Почесною грамотою обласної ради, за багаторічну плідну науково-просвітницьку діяльність, примноження духовних цінностей у суспільстві та активну участь в організації та проведенні щорічного конкурсу «Відлуння заповітів земляків», була нагороджена Лідія Коваленко, методист відділення мовознавства, літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства Полтавського територіального відділення Малої академії наук України

Нагадаємо, Полтавська обласна премія імені Володимира Степанюка заснована Полтавською обласною радою в 2015 році з метою залучення учнівської та студентської молоді до поглибленого вивчення життєвого шляху та художньо-мистецького набутку письменників-земляків, видатних діячів української держави та визвольних змагань, формування вмінь і навичок літературної та дослідницької діяльності учнівської і студентської молоді, підтримки талановитої молоді, творчої праці педагогів. Вона присуджується переможцям обласного щорічного літературного конкурсу «Відлуння заповітів земляків» та їх педагогам-наставникам. У 2017 році премія присуджена 6 учням загальноосвітніх шкіл області та 6 педагогам.

Щорічний конкурс студентських наукових робіт «Від студентського самоврядування – до самоврядування громад» заснований Полтавською обласною радою в 2017 році з метою сприяння суспільним ініціативам студентської молоді, її залучення до активної участі у житті територіальних громад області. У 2017 році лауреатами конкурсу стали 7 студентів вищих навчальних закладів ІІ-ІV рівнів акредитації Полтавської області.