Депутати розглянули звернення командування військових частин та правоохоронних органів щодо фінансування з обласного бюджету

e-mail Друк PDF

30 листопада під головуванням Геннадія Коваленка відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань забезпечення правоохоронної діяльності, боротьби з корупцією, забезпечення прав і потреб військових та учасників бойових дій.

У роботі комісії взяли участь заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутати обласної ради: Сергій Соловей, Валерій Калюжний, Руслан Рогов,  Михайло Бугрій, заступник керівника апарату-керуючий справами виконавчого апарату обласної ради Оксана Черкас, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, правоохоронних структур, представники військових частин.

Комісія обговорила та підтримала проекти рішень, які плануються розглянути на другому пленарному засіданні вісімнадцятої сесії обласної ради: «Про внесення змін до Програми правової освіти населення області на 2016-2020 роки» та «Про Антикорупційну програму Полтавської обласної ради на 2017-2020 роки».

Потому депутати розглянули ряд звернень, що надійшли до комісії стосовно виділення та перерозподілу коштів у рамках Комплексної програми щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян та оборонної роботи на 2016-2020 роки. Ці звернення були підтримані з певними зауваженнями та пропозиціями депутатів.

Також знайшло підтримку у комісії звернення державної установи «Полтавська установа виконання покарань (№23)» щодо виділення коштів із обласного бюджету  для погашення кредиторської заборгованості за придбану для потреб ув’язнених постільну білизну.

У контексті звернення Козельщинської районної організації ветеранів стосовно ситуації, пов’язаної зі зміною керівника ТОВ «Агрофірма «Добробут», вирішено звернутися до правоохоронних органів щодо обставин, викладених у даному зверненні, та провести відповідні громадські слухання за участю пайовиків.

Насамкінець депутати розглянули та погодили кандидатури для нагородження почесною відзнакою Полтавської обласної ради – нагрудним знаком «За вірність народу України».