Знай наших!

e-mail Друк PDF

Мінрегіонбуд визначив переможців конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2017 році. Полтавщина стала рекордсменом за кількістю одержаних відзнак. Так, перше місце здобула практика Оболонської сільської ради Семенівського району, друге – Горішньоплавнівської міської ради, третє – Решетилівської районної ради. Спеціальною відзнакою конкурсу нагороджена Полтавська обласна рада за «Практику розвитку регіонів і громад, заснованих на власних стратегіях та ресурсах».

30 листопада в місті Києві відбулася підсумкова конференція конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2017 році, організованого Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України спільно з Програмою Ради Європи «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні».

У роботі конференції взяли участь Віце-прем’єр-міністр України – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко, перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, голова конкурсної комісії В’ячеслав Негода, заступник Голови Офісу Ради Європи в Україні Олена Литвиненко, директор Швейцарського бюро співробітництва в Україні Хольгер Тауш, представники органів місцевого самоврядування – авторів практик.

Наразі було проведено презентацію тем та окремих практик переможців.

З теми «Практики розвитку регіонів та громад, заснованих на власних стратегіях та ресурсах» було презентовано практику Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області «Упровадження робототехніки як одного із напрямків STEM-освіти»; з теми «Співробітництво територіальних громад» – практику Решетилівської районної ради Полтавської області «Міжмуніципальне співробітництво: цілеспрямований соціальний захист громадян» та практику Оболонської сільської ради Семенівського району Полтавської області «Оновлене життя місцевої пожежної охорони на базі села Оболонь Семенівського району – запорука безпечної життєдіяльності сільських громад» – спільна ініціатива Горошинської, Погребняківської, Худоліївської, Степанівської, Оболонської, Наріжанської, Іванівської, Товстівської, Криворудської та Жовтневої сільських рад».