До уваги журналістів

e-mail Друк PDF

Оголошено прийом матеріалів на здобуття Національної премії для мас-медійників, знавців економічної галузі, журналістів та аналітиків, що висвітлюють процес реформування економіки України в засобах масової інформації.

Національна премія «Media etc. 2.0» є громадською ініціативою, заснована громадськими організаціями «Інститут податкових реформ» та «Громадське радіо» з метою активізації процесу реформування економіки України, громадського обговорення ідей економічного розвитку країни та її регіонів в українському медіа-просторі.

Лауреати премії «Media etc. 2.0» визначаються шляхом проведення конкурсу журналістських робіт різних форматів та жанрових форм (публікації, відеорепортажі, радіорепортажі).

До участі у конкурсі запрошуються журналісти, які займаються професійною діяльністю у штаті чи поза штатом вітчизняних друкованих видань, телеканалів, радіостудій та інтернет-видань, а також незалежні журналісти, фрілансери, що сплачують податки в Україні.

Останній день подачі конкурсних заявок – 20 грудня 2017 року.

З більш детальною інформацією про конкурс, умови подачі робіт можна ознайомитися на інтернет-ресурсі проекту: http://mediaetc.org/