Заступник голови Полтавської обласної ради Анатолій Ханко отримав диплом учасника Української школи політичних студій

e-mail Друк PDF

1-2 грудня в місті Києві заступник голови обласної ради Анатолій Ханко взяв участь у роботі XII щорічної конференції Української школи політичних студій – спільного проекту Лабораторії законодавчих ініціатив та Ради Європи.

Міжнародні та українські спікери, випускники, партнери та друзі Школи працювали в дискусійних платформах, розглядали постер-презентації соціальних та волонтерських проектів випускників.

Учасники заходу обговорили питання, пов'язані з становленням демократичної України: «Глобальна громадянськість», «Реформи або руйнація: що спочатку? Що треба знищити для розбудови Нової України?», «Рамки Нової України», «Руйнування реальності», «Пост-радянська ідентичність: імперіалістично-націоналістична вісь. Якою є моральна основа нашої суб҆єктивності?», «Про розвиток, демографію та зміну клімату: кінець того світу, який ми знаємо?»

У рамках конференції, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко отримав диплом учасника XII набору Української школи політичних студій, відповідно до якого був  зарахований до Асоціації випускників Школи.

Для отримання такого диплому необхідно пройти навчальні сесії протягом року в різних регіонах України. Навчання відбувається у форматі лекцій, дискусій, круглих столів, рольових та стратегічних ігор, тренінгів, аналізів текстів, тощо. У рамках Української школи політичних студій учасники здобувают не лише знання, а й навички, необхідні для професійної діяльності, участі у процесі прийняття рішень на усіх рівнях влади, розв'язання суспільних проблем.

Нагадаємо, що Українська школа політичних студій (Ukrainian School of Political Studies) була започаткована 2005 року з нагоди 10-річчя вступу України до Ради Європи як освітньо-мережевий проект, розроблений з метою підвищення культури публічної політики в Україні, яка базується на принципах справедливості, довіри та діалогу. Програма УШПС формує єдину систему цінностей, які стають основою консолідації найуспішніших діячів політики, державного управління, журналістики та юриспруденції. Випускники УШПС є згуртованою та вмотивованою спільнотою з добре налагодженими контактами і тісною взаємодією, котрі представляють різні сектори суспільства та визначають майбутнє цієї країни.