До Міжнародного Дня волонтерів

e-mail Друк PDF

5 грудня, з нагоди Міжнародного Дня волонтера, заступник голови обласної ради Анатолій Х         анко та заступник голови облдержадміністрації, депутат обласної ради Роман Товстий нагородили групу волонтерів Полтавщини почесними відзнаками облдержадміністрації та обласної ради.

Вітаючи доброчинців зі святом, Анатолій Ханко зазначив, що основна мета волонтерства полягає не стільки у матеріальній площині, як у людських взаємовідносинах. За його словами, волонтерство є могутній чинник єднання суспільства. Особливу увагу Анатолій Ханко звернув на волонтерський рух, сприяння збройним силам України, надання волонтерами дієвої допомоги бійцям –учасникам АТО, родинам загиблих героїв.

У ході зустрічі волонтери області поділилися спогадами, розповіли про свої поїздки в зону АТО, проведені акції.

* * *

Цього ж дня Анатолій Ханко взяв участь у презентації книги, написаної відомою полтавською журналісткою Ганною Волковою на основі власних публікацій у всеукраїнській газеті «Факти і коментарі».

«Якби не війна…» – видання про тих, хто поклав своє життя, боронячи незалежність України, хто проявив геройство на полі бою, протистояв «руському міру», знаходячись на тимчасово окупованих територіях, про тих, хто виніс катування бойовиків у полоні і не зломився морально, хто втратив на війні своїх близьких і продовжував боротися з агресором.

Книга відзначена у номінації «Краще прозаїчне видання» у рамках обласного конкурсу «Краща книга Полтавщини – 2017». Видання безкоштовно передано бібліотекам, творчим спілкам і товариствам області.

Серед героїв книги  «Якби не війна…» учасники бойових дій у зоні АТО – заступник голови Полтавської обласної ради Анатолій Ханко та депутат Полтавської міської ради Юліан Матвійчук.