У полі зору депутатів – питання розвитку фізичної культури і спорту

e-mail Друк PDF

14 грудня під головуванням Олександра Алексюка відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму.

У роботі комісії взяли участь заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, заступник керівника апарату – керуючий справами виконавчого апарату обласної ради Оксана Черкас, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, представники громадськості.

Депутати заслухали та взяли до відома інформацію начальника Управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Олександра Буцького про підсумки проведення Всеукраїнських фінальних спортивних змагань «Краще спортивне село України 2017 року». За його словами, нашу область на змаганнях у місті Ворохті Івано-Франківської області представляла команда Щербанівської сільської ради Полтавського району (переможець обласного етапу змагань), яка виборола ІІІ місце.

Комісія попередньо розглянула питання про затвердження обласної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2017-2020 роки у новій редакції». Як пояснив Олександр Буцький, нова редакція програми передбачає заходи з будівництва спортивних майданчиків зі штучним покриттям (11,2 млн. грн), придбання обладнання антивандальних майданчиків та спортивних споруд для занять воркаутом (8 млн. грн.), проведення проектних робіт щодо будівництва спортивних об’єктів (2,65 млн. грн). Також Олександр Буцький поінформував про хід будівництва спортивних майданчиків зі штучним покриттям в рамках обласної Програми розвитку фізичної культури та спорту на 2017-2020 роки. У контексті даного питання комісія рекомендувала Управлінню у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації надати комісії для розгляду список заявок на будівництво спортивних майданчиків зі штучним покриттям у 2018 році.

У ході засідання депутати обговорили та підтримали проект рішення «Про внесення змін до обласної Програми розвитку туризму і курортів на 2016-2020 роки», який представив начальник Управління інфраструктури та туризму облдержадміністрації Юрій Кривошеєв. Йшлося про зміну головного розпорядника коштів – у наступному році виконанням Програми опікуватиметься новостворений Департамент культури і туризму облдержадміністрації.

Депутати затвердили план роботи постійної комісії обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму на 2018 рік, розглянули інформацію Департаменту освіти і науки та Управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації щодо заборони використання асфальтового покриття та гранвідсівів на дитячих майданчиках, а також питання про внесення змін, доповнень та викладення у новій редакції Регламенту Полтавської обласної ради сьомого скликання.

У «різному» було обговорено ситуацію, пов’язану з утриманням та подальшим функціонуванням Гребінківського спортивного комплексу.