Депутати розглянули використання коштів на капітальні видатки

e-mail Друк PDF

15 грудня, під головуванням Людмили Овчаренко, відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення. У засіданні взяли участь заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, заступник голови облдержадміністрації Олег Пругло,  депутати обласної ради: Олександр Сиченко, Мирослава Василенко, Лариса Сухопар, Анатолій Яненко, заступник керівника апарату – керуючий справами виконавчого апарату обласної ради Оксана Черкас, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, закладів соціального захисту населення, представники громадськості, журналісти.

Комісія заслухала звіт про роботу Анатолія Шкарбана, директора Ліщинівського психоневрологічного будинку-інтернату, який відноситься до об’єктів спільної власності територіальних громад області, підтримала з цим керівником продовження трудового контракту.

Депутати розглянули та взяли до відома інформацію департаментів охорони здоров’я та соціального захисту населення облдержадміністрації про використання  коштів обласного бюджету на капітальні видатки по галузях у 2017 році та їх планування на 2018 рік. Інформували відповідно Віктор Лисак та Людмила Корнієнко. Йшлося про проведені капітальні та  поточні роботи у медико-соціальних закладах області, модернізацію їх матеріально-технічної бази, пропозиції на наступний фінансовий рік. Голова комісії Людмила Овчаренко наголосила на фаховості, професійному підході до вирішення галузевих питань Віктора Лисака та Людмили Корнієнко,  подякувала за проведену роботу.

У ході засідання депутати також розглянули та погодили проекти рішень, які планується внести на друге пленарне засідання вісімнадцятої сесії обласної ради: «Про внесення змін та доповнень до обласної Комплексної програми соціального захисту і соціального забезпечення населення області на 2013-2020 роки» та «Про затвердження Порядку пільгового забезпечення препаратами інсуліну хворих на цукровий діабет у 2018 році».

У контексті питання щодо результатів державного фінансового аудиту виконання обласної Комплексної програми соціального захисту і соціального забезпечення населення області на 2013-2020 роки, Людмила Корнієнко повідомила, що Програма в досліджуваному періоді спрямована на забезпечення вирішення питань організаційно-правового, інформаційного, матеріально-технічного, медичного та соціально-побутового забезпечення окремих пільгових категорій населення. Загалом, за підсумками контрольного заходу,  рівень виконання результативних показників Програми є позитивним. Депутати прийняли цю інформацію до відома.

Комісія, з врахуванням пропозицій та доповнень депутатів, підтримала лист Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації щодо ініціювання внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11.05.2007 № 524 «Питання оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери».

Також було підтримано внесення змін, доповнень та викладення у новій редакції Регламенту Полтавської обласної ради сьомого скликання та затверджено план роботи постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення на 2018 рік.