Задля стабілізації ціни на хліб масового вжитку

e-mail Друк PDF

21 липня голова обласної державної адміністрації, депутат обласної ради Олександр Удовіченко разом із керівниками ТОВ «Хлібопекарський комплекс «Кулиничівський» та ГК «Формула Смаку» у присутності першого заступника голови обласної ради Володимира Онищенка підписали Меморандум, вичерпна реалізація положень якого гарантуватиме протягом року від дня його ухвалення стабільну ціну на хліб масового вжитку.

Документом на підставі законів України «Про місцеве самоврядування», «Про місцеві державні адміністрації», «Про ціни і ціноутворення», «Про державну підтримку сільського господарства України» та у контексті основних принципів партнерства бізнесу та влади регламентовано дійові механізми досягнення стабілізації цінової ситуації на споживчому ринку хлібобулочних виробів області, належного забезпечення населення соціальними сортами хліба.

«Таким чином ми забезпечуємо стабільне виробництво хліба масового вжитку на весь рік за ціною 2 гривні 70 – 2 гривні 80 копійок, люди матимуть продукцію, а підприємства працюватимуть», - наголосив Олександр Удовіченко.

На практичних аспектах нормотворчого супроводу названого і подібних соціальних проектів органами місцевого самоврядування зосередив увагу присутніх Володимир Онищенко. Зокрема, констатовано накопичений позитивний досвід прийняття обласною та міськими і районними радами відповідних профільних програм тощо.

Ухвалений сьогодні Меморандум відкритий для подальшого приєднання. Про бажання його підтримати вже заявили ще декілька хлібовиробників.