Постійна комісія обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, інформаційної сфери, зв’язків з громадськістю та дотримання прав учасників АТО розглянула профільні питання

e-mail Друк PDF

20 грудня під головуванням Інни Авраменко відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, інформаційної сфери, зв’язків з громадськістю та дотримання прав учасників АТО.

У роботі комісії взяли участь заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, члени постійної комісії: Олександр Сухань, Володимир Литвин, Юрій Лебедин,  заступник керівника апарату – керуючий справами виконавчого апарату обласної ради Оксана Черкас, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, обласних комунальних установ, представники громадськості, журналісти.

Депутати заслухали звіти про роботу директора Комунального видавництва «Лубни» Тетяни Алєксєєвої, директора обласного комунального підприємства «Глобинське видавництво «Поліграфсервіс» Віктора Середи, директора ОКІА «Новини Полтавщини» Юрія Ніколаєва – та погодили продовження з цими керівниками суб’єктів господарювання спільної власності територіальних громад області терміну дії трудових контрактів.

Члени комісії обговорили та взяли до відома інформацію в.о. директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Вікторії Пилипенко про хід виконання Комплексної програми комунікацій влади з громадськістю та розвитку інформаційної сфери у Полтавській області на 2016-2020 роки. Як зазначила Вікторія Пилипенко на реалізацію заходів цієї Програми в 2017 році з обласного бюджету виділено понад 7 млн. грн. В числі проведених заходів – підтримка суспільно-значущих проектів громадських організацій на території області, матеріально-технічне забезпечення діяльності Громадської ради при Полтавській облдержадміністрації, моніторинг стану розвитку громадянського суспільства, участь у підготовці та проведенні обласних масових заходів до визначних подій, ювілейних і пам’ятних дат, висвітлення у місцевих ЗМІ діяльності органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, забезпечення випуску соціально значущих видань місцевих авторів та книг тощо.

У ході засідання депутати опрацювали проекти рішень: «Про зміни в складі постійної комісії обласної ради з питань екології та раціонального природокористування», «Про внесення змін та доповнень до Комплексної програми комунікацій влади з громадськістю та розвитку інформаційної сфери в Полтавській області на 2016-2020 роки».

Із врахуванням пропозицій та доповнень депутатів, комісія погодила проект рішення «Про внесення змін, доповнень та викладення в новій редакції Регламенту Полтавської обласної ради сьомого скликання». В обговоренні питання взяли участь: заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутати обласної ради: Інна Авраменко, Олександр Сухань, Володимир Литвин, Юрій Лебедин, заступник керівника апарату – керуючий справами виконавчого апарату обласної ради Оксана Черкас, представники громадськості.

Насамкінець було затверджено план роботи постійної комісії на 2018 рік, підтримано клопотання щодо відзначення Грамотою Верховної Ради України.