Пам’ять про Людину-глибу

e-mail Друк PDF

22 липня у приміщенні «Фонду захисту і підтримки талановитих дітей» відбулися урочистості з нагоди відкриття тут музею відомого українського політика, Почесного громадянина міста Полтави, міського голови, якого обирали на цю посаду п’ять разів поспіль, колишнього очільника облдержадміністрації та депутата обласної ради, народного депутата України IV і V скликань Анатолія Тихоновича Кукоби.

В експозиції, освяченій Єпископом Полтавським і Кременчуцьким Української православної церкви Київського патріархату Федором, експонуються особисті речі видатного полтавця, його наукові і публічні роботи, нагороди, книги, цінні подарунки від відомих українців тощо.

У церемонії вшанування пам’яті славетного земляка, поряд із його рідними, друзями і колегами, взяли участь заступник голови обласної ради Володимир Марченко, перший заступник голови облдержадміністрації, депутат обласної ради Віктор Животенко, міський голова Олександр Мамай, представники громадськості.

У своєму слові до присутніх Володимир Марченко, зокрема, наголосив, що повномасштабне усвідомлення значимості нинішньої події, а по суті – першого кроку з увічнення пам’яті Анатолія Кукоби, ще попереду. Адже Анатолій Тихонович – це Людина – глиба, великий патріот Полтави і Полтавщини. Заступник голови обласної ради, також, щиро подякував за виявлений ентузіазм родині і фундаторам меморіального закладу.